اجتماعي خبري فرهنگي ورزشي

اجرای 90 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان در این شهر در حال اجراست

خیابان 16 متری کوی مطهری، خیابان تربیت، پارک محله‌ای 13 آبان، آتش نشانی شماره دو، پارک محله‌ای، اصلاح و بهسازی خیابان امام، پارک سلامت بانوان و ... بخشی از پروژه‌های عمرانی در دست اجرا و یا افتتاح شده در بندر گناوه است.

به گزارش جنوب پرس،مهندس کاظم بیروتی اظهار داشت: شهرداری در راستای اطلاع رسانی و با هدف فرهنگ سازی در زمینه مسائل شهری اقدام به نصب و راه‌اندازی تلویزیون شهری کرد.

 وی افزود: این تلویزیون در پارک ساحلی و با امکان پخش تصاویر، پیام‌های فرهنگی و آموزشی و فیلم در برای آموزش فرهنگ شهروندی است.

 شهردار بندر گناوه تصریح کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی شهری در راستای زیباسازی شهر از جمله مهم‌ترین پروژه‌های شهرداری است.

 بیروتی گفت: در این راستا برای اجرای پارک هنرمندان و تلویزیون شهری یک‌میلیارد تومان اعتبار هزینه کردم.

 وی افزود: خیابان 16 متری کوی مطهری، خیابان تربیت، پارک محله‌ای 13 آبان، آتش نشانی شماره دو، پارک محله‌ای، اصلاح و بهسازی خیابان امام، پارک سلامت بانوان و ... بخشی از پروژه‌های عمرانی در دست اجرا و یا افتتاح شده در بندر گناوه است.

 وی افزود: بسیاری از اماکن مسکونی، تجاری و عمومی حاشیه معابر اصلی شهر فاقد نمای مناسب بوده که چهره نازیبایی را جلوه می‌داد و شهرداری در روزهای اخیر تمامی این اماکن را رنگ آمیزی و نقاشی کرده است.

 بیروتی ادامه داد: در همه زمینه‌های عمران شهری مشارکت عمومی شهروندان ضروری و راهگشاست و از رسانه‌ها انتظار است که همانند پل ارتباطی بین مردم و مسئولان زمینه مشارکت عمومی را افزایش دهند.

 وی گفت: وقتی شهروندان بدانند عوارضی که پرداخت می‌کنند در چه زمینه‌ای هزینه می‌شود و مدیریت شهری در توسعه و عمران تلاش مضاعف دارد تعامل و مشارکت بین شهرداری و شهروندان گسترده‌تر می‌شود.

 

منبع : جنوب پرس

پی نوشت : هزینه شده است .
تاریخ انتشار :  چهارشنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 10:27 | توسط : حسن فرهادی   |